Jak zadbać o dłonie nocą?

Skóra rąk najbardziej narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego ważna jest jej pielęgnacja.
Skóra rąk to wizytówka każdej kobiety. Niestety, skóra rąk bardzo szybko się przesusza i starzeje. Zwykły krem co codziennej pielęgnacji nie wystarczy, by cieszyć się długo nieskazitelnym i młodym wyglądem.
Maseczki na dłonie
Wieczorami warto poświęcić trochę uwagi skórze rąk. W tym celu warto sięgnąć po odżywczą kurację lub markę. Dzięki temu dłonie podczas snu odzyskają promienny wyciąg.
Jak zastosować maseczki na noc? Wystarczy umyć dłonie łagodnym żelem do mycia, wmasować a następnie spłukać peeling, by następnie na osuszone już dłonie wmasować preparat odżywczy. Dzięki masowaniu rąk, kosmetyk bowiem znacznie szybciej i głębiej wniknie w naskórek.
Gdy na dłoniach znajdzie się już kosmetyk, warto założyć bawełniane rękawiczki, w których można przespać całą noc. Rękawiczki bawełniane są cienkie i miękkie, więc nie będą przeszkadzać podczas długich godzin nocnych. Na pościeli nie znajdzie się także pozostałość po kosmetyku.

© Copyright Uroda 2024