Jak zadbać o dłonie nocą?

Skóra rąk najbardziej narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego ważna jest jej pielęgnacja.
Skóra rąk to wizytówka każdej kobiety. Niestety, skóra rąk bardzo szybko się przesusza i starzeje. Zwykły krem co codziennej pielęgnacji nie wystarczy, by cieszyć się długo nieskazitelnym i młodym wyglądem.
Maseczki na dłonie
Wieczorami warto poświęcić trochę uwagi skórze rąk. W tym celu warto sięgnąć po odżywczą kurację lub markę. Dzięki temu dłonie podczas snu odzyskają promienny wyciąg.
Jak zastosować maseczki na noc? Wystarczy umyć dłonie łagodnym żelem do mycia, wmasować a następnie spłukać peeling, by następnie na osuszone już dłonie wmasować preparat odżywczy. Dzięki masowaniu rąk, kosmetyk bowiem znacznie szybciej i głębiej wniknie w naskórek.
Gdy na dłoniach znajdzie się już kosmetyk, warto założyć bawełniane rękawiczki, w których można przespać całą noc. Rękawiczki bawełniane są cienkie i miękkie, więc nie będą przeszkadzać podczas długich godzin nocnych. Na pościeli nie znajdzie się także pozostałość po kosmetyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *